Üldised filtrid

AVIRA sooduskood ja kupongid

Avastage AVIRA uusimad sooduskoodid ja kontrollitud pakkumised eksklusiivseks säästmiseks

Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 4.8 - 1 hääl

Aktiivsed AVIRA sooduskoodid

Aegunud AVIRA sooduskoodid

Üldine teave AVIRA kohta

 • Avira on küberturvalisuse ettevõte, mis on spetsialiseerunud viirusetõrjetarkvarale ja Interneti-turbelahendustele.
 • Avira asutati 2006. aastal Saksamaal ja sellest ajast on saanud üks juhtivaid viirusetõrjetarkvara pakkujaid kogu maailmas.
 • Avira pakub laia valikut tooteid nii üksikkasutajatele kui ka ettevõtetele, sealhulgas viirusetõrjetarkvara, Interneti-turbekomplektid ja mobiilsed turvalahendused. Nende tarkvara on loodud kaitsma erinevate ohtude eest, nagu viirused, pahavara, lunavara, andmepüügirünnakud ja muud võrguohud.
 • Avira toodete üks tähelepanuväärne omadus on arenenud tehnoloogiate, nagu tehisintellekt ja masinõpe, kasutamine uute ohtude reaalajas tuvastamiseks ja ennetamiseks.
 • Avira pakub oma tarkvarast nii tasuta kui ka tasulisi versioone, kusjuures tasulised versioonid pakuvad tavaliselt lisafunktsioone ja täiustatud kaitset.
tühi

Avira pakutavad pakkumised ja allahindlused

 • Soodusallahindlused: need on ajutised allahindlused, mida pakutakse piiratud aja jooksul ja mis langevad sageli kokku pühade või erisündmustega. Need võivad sisaldada allahindlusi algsest ostuhinnast või tellimuse pikendamisel.
 • Kupongikoodid või sooduskoodid, mille kliendid saavad allahindluse või eripakkumise saamiseks veebis ostu sooritades sisestada.
 • Allahindlused: Avira pakub allahindlusi, kui ostate mitu toodet või teenust koos. Näiteks võite saada allahindlust, kui ostate nii viirusetõrjetarkvara kui ka teenuse Phantom VPN (Virtual Private Network).
 • Üliõpilaste allahindlused: Avira pakub õpilastele erisoodustusi. Kvalifitseerumiseks peate tavaliselt kinnitama oma üliõpilasstaatuse kehtiva õpilase ID või e-posti aadressi abil ja saate kuni 70% allahindlust.
 • Seenioride allahindlused: Avira pakub kuni 70% allahindlusi kinnitatud liikmetele, kui olete 55+ aastat vana.
 • Pikendamise allahindlused: võtke Aviraga ühendust kuni 35 päeva enne iga-aastase tellimuse uuendamist ja Avira saadab teile enne aegumiskuupäeva uuendamishinna teavitusmeili.
 • Hooajalised allahindlused: Avira võib pakkuda allahindlusi teatud aastaaegadel, näiteks koolihooajal või pühadeostude hooajal.
 • Hulgiallahindlused: ettevõtetele või organisatsioonidele, kes ostavad viirusetõrjetarkvara litsentse hulgi, pakub Avira allahindlusi, mis põhinevad ostetud litsentside arvul.
tühi

Avira kupongikoodid

Kupongikoodid, tuntud ka kui sooduskoodid või sooduskoodid, on tähtnumbrilised stringid, mille kliendid saavad allahindluse või eripakkumise saamiseks veebis ostu sooritades sisestada. AVIRA pakub neid koode oma turundusstrateegiate osana, et ergutada kliente oma tooteid või teenuseid ostma.
AVIRA kupongikoodid tavaliselt töötavad järgmiselt.
 • Sooduskoodi hankimine: sooduskoode saab levitada erinevate kanalite kaudu, nagu Avira uudiskirjad, sotsiaalmeedia postitused, reklaamid või reklaamüritused. Neid võidakse pakkuda ka teatud kliendisegmentidele, nagu uued kliendid, olemasolevad kliendid või lojaalsusprogrammide liikmed.
 • AVIRA kupongikoodi sisestamine. Üksikasjaliku juhendi sooduskoodi kasutamise kohta Avira veebisaidil leiate siit selle lehe jaotisest "Kuidas teha".
 • Tingimused: sooduskoodidega kaasnevad sageli konkreetsed tingimused, nagu aegumiskuupäevad, minimaalsed ostunõuded või piirangud sobilikele toodetele või teenustele. Kliendid peaksid need tingimused üle vaatama, et tagada nende vastavus sooduskoodi edukaks kasutamiseks.

Plaani valimine saidil Avira.com

Praegu pakub Avira nelja kategooria tooteid ja teenuseid klientidele, kes soovivad parandada oma võrgu- ja seadmete turvalisust:
 • Pakettpakkumised, sealhulgas tarkvaratoodete komplektid, nagu Avira Prime, Avira Internet Security ja Avira Free Security.
 • Seadme turvatarkvara: viirusetõrje, tarkvarauuendaja, turvaline ostlemine ja Avira brauseri turvalisus.
 • Veebipõhised privaatsuslahendused: Phantom VPN, paroolihaldur ja Avira turvabrauser.
 • Optimeerimistarkvara: süsteemi kiirendamine ja optimeerija.
Siin on mõned asjad, mida peaksite enne õige AVIRA toote valimist kaaluma:
 • Hinnake oma vajadusi: kaaluge, millist kaitset vajate, lähtudes teie kasutusharjumustest ja riskitasemest, millega silmitsi seisate. Näiteks kui kasutate arvutit peamiselt lihtsaks veebisirvimiseks ja e-posti saatmiseks, võib standardsest viirusetõrjetarkvarast piisata. Kui aga tegelete selliste tegevustega nagu Interneti-pangandus, ostlemine või mängimine, võite vajada põhjalikumat Interneti-turbekomplekti.
 • Uurimine: võtke aega, et uurida turul saadaolevaid erinevaid turbelahendusi. Otsige mainekaid kaubamärke, mis pakuvad tõhusat kaitset pahavara, andmepüügi, lunavara ja muude ohtude eest. Lugege nii ekspertide kui ka kasutajate arvustusi ja hinnanguid, et saada aimu iga toote tugevatest ja nõrkadest külgedest.
 • Omadused: kaaluge iga turvalahenduse pakutavaid funktsioone ja seda, kas need vastavad teie vajadustele. Mõned levinud funktsioonid, mida otsida, hõlmavad reaalajas skannimist, tulemüüri kaitset, andmepüügivastaseid tööriistu, lunavarakaitset, turvalist sirvimist ja identiteedivarguse kaitset. Veenduge, et turbelahendus ühilduks teie operatsioonisüsteemi ja muu arvutisse installitud tarkvaraga.
 • Mõju jõudlusele: hinnake turbelahenduse mõju oma arvuti jõudlusele. Ehkki tugev kaitse on hädavajalik, ei taha te, et see aeglustaks teie süsteemi ega segaks teie igapäevaseid ülesandeid. Otsige turvatarkvara, mis on süsteemiressursside kasutamise seisukohalt kerge ja tõhus.
 • Maksumus: lõpuks kaaluge paketi maksumust ja seda, kas see mahub teie eelarvesse. Võrrelge hinnaplaane ja liitumisvalikuid, et leida oma raha jaoks parim hinna ja kvaliteedi suhe. Pidage meeles, et kuigi tasuta viirusetõrjetarkvara on saadaval, pakuvad tasulised lahendused sageli rohkem funktsioone ja paremat kaitset.

Korduma kippuvad küsimused AVIRA kohta

Kas AVIRA pakub sooduskoode?

Praegu on 26. aasta juunis AVIRA jaoks 2024 sooduskoodi ja soodustust ning viimane täna lisatud kupong pakub % allahindlust.

Kui palju saate AVIRA sooduskoodidega säästa?

Summa, mida saate AVIRA sooduskoodiga säästa, võib varieeruda sõltuvalt tellimuse väärtusest ja pakutava allahindluse väärtusest. Praegu jääb allahindlusprotsent % ja 81% vahele ning säästetud summa võib olenevalt olukorrast ulatuda mitmesaja euroni.

Millised on AVIRA parimad kupongid ja sooduskoodid?

AVIRA parim kontrollitud allahindluskood on (HONEY40) ja pakub klientidele 81. aasta juunis tehtud ostudele allahindlust 2024%.

Kas Avira on täiesti tasuta?

Jah, põhiline Avira turvapakett on täiesti tasuta. Tellimisel saate esmaklassilisi ja täiuslikumaid pakette.

Kas Avirat saab usaldada kõigi ohtude tuvastamiseks?

2023. aasta sõltumatu testimise käigus tuvastas Avira 100% pahavarafailidest, mis on väga muljetavaldav – see hõlmas lunavara, troojalasi, nuhkvara, klahvilogimise pahavara, juurkomplekte ja palju muud.

Kellele kuulub Avira tarkvara?

Alates 2021. aastast kuulub Avira Ameerika tarkvarafirmale NortonLifeLock, mis opereerib ka Nortonit, Avast ja AVG-d.

Kas Avira aeglustab arvutit?

Üldreeglina, kui teie seade vastab Avira Antivirus minimaalsetele süsteeminõuetele, peaks mõju teie arvuti jõudlusele olema tühine.

Kuidas saan oma Avira tellimust säästa?

Avira pakub klientidele rohkem võimalusi tellimuste arvelt säästmiseks, kuid tavaliselt on abonemendi kuutasu madalam, kui valite pikema tellimusperioodi. Saate aga veelgi rohkem säästa, kui kasutate kassas uue tasulise liikmelisuse tellimisel Avira kupongikoodi.

Kust ma leian Avira kupongikoodi?

Võite leida Avira sooduskoode, mida reklaamitakse jaemüüja veebisaidilt, sotsiaalmeedias, e-posti uudiskirjades või isegi kupongi veebisaitidelt, nagu couponius.com.

Kupongikoodi lisamine AVIRA.COM-i tellimustele

Lihtne ja garanteeritud viis sooduskoodide rakendamiseks Avira tellimustele kassas

 • 1
  Otsige uusimat saadaolevat AVIRA kupongikoodi ja salvestage see hilisemaks kasutamiseks
 • 2
  Valige saidil AVIRA.COM oma lemmikpakett ja valige oma tellimus
 • 3
  Klikkige "Osta kohe", et minna kassasse, seejärel valige makseviis
 • 4
  Lehel „Tellimuse kokkuvõte” leidke ruut „Kontrolli kupongikoodi sisestamiseks”.
 • 5
  Sisestage täpne varem salvestatud kood ja klõpsake pakkumise lunastamiseks nuppu "Rakenda".
 • 6
  Teie allahindlus arvutatakse automaatselt ja olete valmis tellimust vormistama

AVIRA aktiivsed allahindluskoodid

🛍️ Kategooria tarkvara
🔥 Pakkumised kokku 26
🎇️ Sooduskoodid 7
📌 Pakkumised 19
➡️ Parim kupong 81% soodustust
🆕 Uusim kupong 60% soodustust
🚚 Tasuta kohaletoimetamine EI
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 13 juuni 2024

Parimad AVIRA kupongikoodid

AVIRA KOOD AVIRA PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
N/A 單品優惠券:減價135.65 $ N / A
N/A Nautige 60% soodsamalt Avira tarkvaravärskendajat Windowsile N / A
N/A Kasutage ühe klõpsuga auhinnatud turvalahendusi 40% soodsamalt N / A
N/A Avira Prime 80 – rahvusvaheline naistepäeva pakkumine – 2023% soodsam N / A

Maksevõimalused

PAYPAL
Krediitkaart

Saatmise valikud

E-posti teel

Kontakti valikud

WeWork 75 E Santa Clara St., sviit 600, 6. korrus. San José CA 95113
AviraSecurity
@avira
Avira
avira.com

Lühijuhend AVIRA klientidele:

 • Avira viirusetõrje on väga ohutu kasutada ja pakub teie seadmele suurepärast kaitset pahavara ja muude võrguohtude eest. Alates sellest, kui Avira viirusetõrjetarkvara turule sisenes, on seda järjekindlalt peetud üheks turvalisemaks ja usaldusväärsemaks pahavaratõrje pakkujaks.
 • Tasuta võimalus joosta. Arvuti viirusetõrje lahendus Avira Free Antivirus on saadaval tasuta allalaadimiseks kõikidele arvutitele.
 • Iga Avira lahendus on saadaval tasuta prooviversioonina, mille saab alla laadida Avira veebisaidilt.
Autoriõigus © 2024 Couponius.com. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.