Üldised filtrid

ABOUTYOU Sooduskood ja kupongid

Avastage uusimad sooduskoodid ja kinnitatud pakkumised eksklusiivseks säästmiseks aadressil ABOUTYOU

Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 4.1 - 4 Hääli

aktiivne ABOUTYOU Sooduskoodid

Üldine teave AboutYou

See juhend on mõeldud kõigile AboutYou klientidele, isegi kui see on nende esimene veebitellimus või kui nad on juba registreeritud kliendid ja on varem tellimusi esitanud. Palun leidke mõni minut ja lugege hoolikalt läbi see materjal, mille Couponiuse meeskond on kõigi abistamiseks kirjutanud AboutYou kliendid säästavad iga kord, kui tellivad AboutYou. See juhend on kirjutatud pärast seda, kui registreerusime liikmeks AboutYou, tellis uudiskirja ja uuris teiste klientide arvamusi, mille leidsime usaldusväärsetest veebiallikatest. Oleme väga huvitatud teiste inimeste arvamusest ja kogemustest AboutYou, seega lisaks meie meeskonnaliikmete isiklikule kogemusele (igaüks meist on olnud AboutYou klientidele juba aastaid), oleme hoolikalt uurinud ka veebipõhiseid arvustuste veebisaite ja nende liikmete arvamusi, nii positiivseid kui ka negatiivseid.

Mis on AboutYou ja kuidas see toimib

 • AboutYou on mitme kaubamärgiga veebipood, mis pakub liikmetele juurdepääsu tohutule valikule soodsa hinnaga moekaupa. See on kontseptsioon, mida võime leida ka teistelt veebisaitidelt, kuid meie, Couponiuse meeskond, usume seda AboutYou omab mitme kaubamärgi moe allahindluste kontseptsiooni parimat rakendamist, muljetavaldavat kaubamärkide ja stiilide valikut ning mis kõige tähtsam, pakub meie kogemusel parimat kohaletoimetamist, tagastamist ja klienditeenindust.
 • Tasuta ja kiire kohaletoimetamine: AboutYou toimetab kõik tellimused üle ligikaudu 15 € tasuta kohale kiirsaateteenuse kaudu. See teenus võib teie tellimused kohale toimetada 3–5 päeva jooksul, olenevalt paki lõppsihtkohast. Eeliseks AboutYou on see, et ta kasutab sihtriigi kohalikke kullereid ja postiteenuseid, mis kiirendab kohaletoimetamise protsessi. Samuti iga saadetud tellimuse kohta AboutYou, saab klient jälgimisteabe, et jälgida nende tarne samm-sammult.
 • Couponiuse meeskond hindab osalise kohaletoimetamise teenust, mis tarnib tellitud tooted, mis on laos või nõuavad lühemat tarneaega, jättes need tooted, mille tarnimine teieni võtab kauem aega.
 • Taskukohased ja mitmekesised makseteenused: AboutYou pakkumised olenevalt riigist, kust tellimus saadetakse, mitu maksevõimalust, sealhulgas: krediitkaart, makse kohaletoimetamisel, pangaülekanne või Klarna makse, intressivabade osamaksetena.
 • Teenus "Parima hinna garantii", mis pakub võimalust raha tagasi saada 30 päeva jooksul pärast tasutud vahet, mis ületab teie riigis mõne teise konkureeriva veebisaidi makstud summa. Hindame seda võimalust ja usume, et see on väga helde termin ja viis selle kinnitamiseks AboutYou klientidele, et nad leiavad veebisaidilt alati parimad võimalikud pakkumised.
 • Tagastamine ja tagasimaksed: sees AboutYou, tagastamine on alati tasuta. Lisaks pakutav helde periood AboutYou tagastamise tähtaeg on 100 päeva alates tellimuse kättesaamisest. Iga saadud tellimusega saate iga kord pakendis etiketi ja tagastusvormi. Kui soovite tagastada kogu tellimuse või ainult osa toodetest, taotlege tagastamist veebis oma kliendikontol ja kleepige pakile tagastussilt; AboutYou hoolitseb ülejäänu eest ja tellimusele tuleb kuller peagi järele. AboutYou tagastab kogu summa kohe pärast tagastuse kättesaamist ja töötlemist. 

Kuidas säästa raha sisseoste tehes AboutYou

 • Esimene samm, mida peate tegema, et uusimast kasu saada AboutYou pakkumine on avada kliendikonto ja tellida uudiskiri. Sest AboutYou värskendab oma pakkumisi sageli, on tingimata vajalik tellida ja saada juurdepääs uusimatele pakkumistele.
 • Praegu saavad uued uudiskirja tellijad oma esimeselt tellimuselt 15% allahindlust.
 • Couponiuse meeskond soovitab installida AboutYou mobiilirakendus. Meie arvates on see juurdepääsemiseks parim liides AboutYou ja teil on juurdepääs tellimustele, tutvustustele ja uusimatele pakkumistele AboutYou kus iganes sa oled. Meile meeldib, kuidas rakendus on kaubandustüübi jaoks optimeeritud AboutYou reklaamib ja peab rakendust parimate ostutulemuste saavutamiseks hädavajalikuks AboutYou.
 • Kontrollige alati veebisaidil või rakenduses jaotist "MÜÜK". Meie kogemuse kohaselt leiad kõige erinevamatele rõiva- ja jalanõudele allahindlusi kuni 75%. Samuti rakendage oma kategooriaotsingutele filtreid ja sortige tulemusi allahindluste või hindade järgi, et saada parimaid tulemusi.
 • Lisage oma lemmikkaubad oma lemmikute loendisse, et kontrollida nende hinda ja saadavust laos. Samuti, kui hind vahepeal ei lange teie arvates sobivale väärtusele, saate valiku "Alternatiivid" kaudu kontrollida, kas teistelt kaubamärkidelt on sarnaseid tooteid paremate pakkumiste või soodsamate hindadega.
 • Jälgi regulaarselt pakutavaid tutvustusi ja allahindlusi AboutYou: kontrollige alati, kas on tulemas allahindlusperioode, pühade ajal, mustal reedel, lihavõttepühadel, uusaastal või muudel juhtudel, kui AboutYou pakub oma klientidele allahindlusi ja tutvustusi. Kontrollige sageli ka veebisaidi jaotist "Outlet", et leida iga päev kuni 65% allahindlusi.
tühi
 • Kõige olulisem viis raha säästmiseks ostlemisel AboutYou on sooduskupongid. AboutYou pakub oma klientidele kuponge ehk tähtedest ja numbritest koosnevaid jadasid, mis kassasse pannes võivad tuua kasu tellimuse koguväärtuse vähendamisest teatud summa või protsendi võrra. Anname teile nende kohta üksikasjalikumalt AboutYou sooduskoodid ja kuidas neid kasutada käesoleva juhendi järgmises jaotises.

AboutYou vautšeri koodid

 • Kontrollige alati oma AboutYou kliendikonto jaotises "Kupongid ja pakkumised". AboutYou rakendus, et näha, millistele sooduskupongidele teil praegu juurdepääs on. Kui hetkel pole ühtegi kupongi saadaval, ärge heitke end, sest meie Couponius otsime teile parimad sooduskoodid ja kupongid ning avaldame neid iga päev, nii et teil pole vaja teha muud, kui meid külastada.
 •            AboutYou sooduskoodi sobivuse tingimused ja piirangud: sooduskoodidel on alati taotlemise tingimused. Need tingimused võivad olla seotud minimaalse tellimuse väärtusega, millele need kehtivad, konkreetse tootetüübiga, millele neid saab rakendada, või isegi konkreetse kaubamärgi või tootega, mille puhul need eelist pakuvad. Palun lugege tingimusi hoolikalt, kui leiate AboutYou sooduskood, et seda oma tellimusele õigesti rakendada ja kõiki selle pakutavaid eeliseid kasutada.
 • Kehtivusaeg AboutYou sooduskoodid: sooduskoodidel, nagu kampaaniatel, on kehtivusaeg, mille jooksul saab neid kasutada. Igal meie avaldataval sooduskoodil on ka see tähtaeg määratud, sest soovime säästa teie olulist aega ega soovi, et prooviksite koode, mis on aegunud ja teie tellimustele enam kasu pole. Väärib märkimist, et mõnikord need sooduskoodid, isegi kui AboutYou tähtaeg on möödas, võib endiselt töötada, nii et kui te pole leidnud head sooduskoodi ja ajalubasid, proovige aegunud koode, kuna on võimalus, et need võivad endiselt töötada.
 • AboutYou Couponiusel avaldatud sooduskoodid: kuna meile, Couponiuse meeskonnale meeldivad allahindlused, tahame, et meie külastajad saaksid ostlemisel parimaid pakkumisi ja allahindlusi. AboutYou. Seega kulutame palju aega selle õppimisele AboutYou veebileht, AboutYou uudiskiri ja AboutYou sotsiaalmeedia kontodel, otsides uusimaid sooduskoode. Samal ajal hoiame end kursis ka muudel allahindlussaitidel avaldatud koodidega ja otsime iga päev usaldusväärseid allikaid, nagu www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac ja paljud teised.
 • Sellelt lehelt leiate nimekirja koodidest, mida Couponiuse meeskond sageli kontrollib ja uuendab. Palun ärge proovige ainult ühte või seda, mis tundub teie tellimuse jaoks parim, vaid proovige neid kõiki, seejärel saate otsustada, milline neist teile kõige rohkem kasu toob, ja seda rakendada. 
 • Kuidas rakendada sooduskoode AboutYou: et aidata teil rakendada an AboutYou sooduskood kiiresti ja korrektselt, oleme siin lehel koostanud juhendi. Kerige lehe allossa, et järgida sooduskoodi taotlemise juhiseid AboutYou veebisait. Lisasime teile lisaaja säästmiseks ka pildi, näidates täpselt, kuhu sooduskood sisestada.

Korduma kippuvad küsimused ABOUTYOU

Kas ABOUTYOU Kas pakkuda sooduskoode?

Praegu on 11 sooduskoodi ja soodustust, mis töötavad ABOUTYOU juunis 2024 ja viimane täna lisatud kupong pakub 15% allahindlust.

Kui palju saate säästa ABOUTYOU Sooduskoodid?

Summa, millest saad sooduskoodiga säästa ABOUTYOU võib erineda sõltuvalt tellimuse väärtusest ja pakutava allahindluse väärtusest. Praegu jääb allahindlusprotsent 15-25% vahele ning säästetud summa võib olenevalt olukorrast ulatuda mitmesaja euroni.

Mille jaoks on parimad kupongid ja sooduskoodid ABOUTYOU?

Parim kinnitatud allahindluskood ABOUTYOU is (25RENA) ja pakub klientidele 25. aasta juunis tehtud ostudele allahindlust 2024%.

Kas AboutYou pakkuda tasuta saatmist?

Jah, teatud summast suuremad tellimused toimetatakse kohale tasuta AboutYou.com. Kontrollige oma konkreetse asukoha minimaalset tellimuse summat.

Kas ma saan oma AboutYou tellima?

Jah, kõiki tellimusi saab tagastada AboutYou.com. Kui te ei ole rahul, saate tagastada sobivad tooted 30 päeva jooksul pärast kättesaamist, et saada täielik raha tagasi. Tooted tuleb tagastada uutena ja kasutamata seisukorras koos kogu originaalpakendi, siltide ja autentsussertifikaatidega.

Kust ma leian oma AboutYou kupongid?

Salvestatud kupongid määratakse automaatselt teie kontole ja need on saadaval ainult rakenduses TEAVE TEIST. Ülevaate oma kupongidest leiate oma kupongirahakotist. Teie kupongi rahakott asub rakenduse esimese lehe taga paremas ülanurgas.

Milliseid tooteid saan kaasa osta AboutYou kupong?

Iga kupongi rahakotis oleva kupongi tagant leiate kõik sobilikud tooted ja lisate need oma ostukorvi. Tootekategooriaid sirvides näete valitud kupongitooteid, mis on esile tõstetud märkega "kupong".

Kas ma võin kasutada AboutYou kupongikoodid mis tahes kaubal?

Kuigi enamikku sooduskoode saab kasutada paljude kaupade puhul, võivad teatud kupongidel olla piirangud või need võivad kehtida ainult teatud tootekategooriate jaoks. Lugege alati hoolikalt iga kupongi tingimusi.

Mis siis, kui minu AboutYou vautšeri kood ei tööta?

Kui sooduskood, mille sisestasite AboutYou veebisait ei tööta, palun veenduge:
 • Sisestasite täpse koodi, suurtähed kaasa arvatud
 • Kas järgisite lunastamistingimusi? Soodustus võib kehtida teatud toodetele/tootekategooriatele või üle teatud summa
 • Mõnikord töötavad koodid ühe korra ja olete seda juba kasutanud
 • Pakkumine on aegunud ja peate otsima kehtivat koodi

Kuidas edukalt vautšeri koodi lisada AboutYou

Lühike ja garanteeritud juhend selle kohta, kuidas järgmise raha säästa AboutYou tellige sooduskoodide abil

 • 1
  Otsige veebist uusimaid pakutavaid sooduskoode ja salvestage valitud koodi hilisemaks kasutamiseks
 • 2
  Liigu AboutYou.com ja lisage oma ostukorvi kõik, mida soovite
 • 3
  Tellimuse ülevaatamiseks klõpsake ekraani paremas ülanurgas "Minu ostukorv".
 • 4
  Kassasse jätkamiseks logige sisse oma kontole või registreeruge uue kliendina
 • 5
  Lehel „Tellimuse kokkuvõte” leidke valik „Kas teil on vautšer või kinkekaart?” osa
 • 6
  Sisestage jaotisesse "Vautšeri kood" täpne varem salvestatud kood ja klõpsake pakkumise lunastamiseks nuppu Lisa

Aktiivsed allahindluskoodid ABOUTYOU

🛍️ Kategooria mood
🔥 Pakkumised kokku 11
🎇️ Sooduskoodid 11
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong 25% soodustust
🆕 Uusim kupong 15% soodustust
🚚 Tasuta kohaletoimetamine EI
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 13 juuni 2024

Parimad kupongikoodid ABOUTYOU

ABOUTYOU KOOD ABOUTYOU PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
ANAMA15 Teave teie kohta Voucheri kood 15% allahindlusega tellimusest Juuni 30, 2024
ALISALIVE Saate oma tellimuselt 15% allahindlust AboutYou Vautšerikood Oktoober 31, 2024
HAPPYHOUR Säästke oma tellimuselt kuni 20% allahindlust AboutYou Soodusvautšer September 30, 2024
RENA15 Teie tellimuselt 15% allahindlust AboutYou Soodusvautšer August 31, 2024

Maksevõimalused

PAYPAL
ApplePay
Krediitkaart
Lunasaadetis

Saatmise valikud

Kuller

Kontakti valikud

10 Domstraße, Hamburg, Hamburg 22095, DE
SINUST
@aboutyou_koos
Aboutyou
aboutyouCom

 • ABOUT YOU on Saksamaal asuv veebipõhine moemüüja, mis tegutseb mitmes Euroopa riigis.
 • Selle asutasid 2014. aastal Tarek Müller, Sebastian Betz, Hannes Wiese ja Sebastian Sieglitz.
 • Ettevõte pakub laias valikus rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare meestele, naistele ja lastele erinevatelt kaubamärkidelt.
 • ABOUT YOU eristub sellega, et pakub oma rakenduse ja veebisaidi kaudu isikupärastatud ostukogemusi, kasutades algoritme, et soovitada tooteid, mis on kohandatud iga kliendi stiilieelistustega.
 • Platvormil on ka sisu, nagu moeinspiratsioon, trendijuhised ja stiilinõuanded
 • Noore ettevõttena ABOUT YOU arendas välja oma moebrändi. Berliinis disainitud ja mitmekülgne veebipood ABOUT YOU Label rahuldab klientide kõiki vajadusi. Kollektsioonis on nii kergesti kantavad riided kui ka kingad, kotid ja aksessuaarid igapäevasesse garderoobi.

Lühike juhend AboutYou kliendid

 • Veebilehel on hea kasutajaliides
 • Tõesti hea tooteesitlus, kvaliteetsed pildid ja üksikasjalikud tootekirjeldused
 • Lihtne ja kiire liikme registreerimine ja väljamakse protsess
 • Meile meeldib 100-päevane tagastuspoliitika
 • Registreeruge liikmeks ja tellige uudiskiri, et olla kursis viimaste müügisündmuste ja tutvustustega
 
Autoriõigus © 2024 Couponius.com. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.