Üldised filtrid

REVOLUTi allahindluskood ja kupongid

Avastage REVOLUTis uusimad sooduskoodid ja kinnitatud pakkumised eksklusiivseks säästmiseks

Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 5 - 1 hääl

Aktiivsed REVOLUTI sooduskoodid

Üldine teave Revoluti kohta

 • Revolut on Ühendkuningriigis asuv finantstehnoloogiaettevõte, mis pakub pangateenuseid peamiselt oma mobiilirakenduse kaudu.
 • Revolut asutati 2015. aastal eesmärgiga pakkuda uuenduslikke panga- ja finantsteenuseid, keskendudes eelkõige rahvusvahelistele rahaülekannetele ja valuutavahetusele.
 • Revolut pakub mitmesuguseid finantsteenuseid, sealhulgas mitme valuuta kontosid, valuutavahetust, deebetkaarte, krüptovaluutade tuge, eelarve koostamise tööriistu, kindlustust ja muid finantstooteid.
 • Revolut on kiiresti laiendanud oma kasutajaskonda kogu maailmas ja omab tugevat esindatust Euroopas. Samuti on see teenuseid käivitanud teistes piirkondades, sealhulgas Põhja-Ameerikas ja Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.
 • Revolut töötab freemium-mudelil, pakkudes tasuta põhiteenuseid koos lisafunktsioonidega, mis on saadaval premium-tellimuse pakettide kaudu.
tühi

Kampaaniad ja pakkumised Revoluti liikmetele

 • Revoluti kaarte on nelja erinevat tüüpi, millest igaüks vastab erinevale plaanile: Standard, Plus, Premium ja Metal. Siin on igaühe funktsioonid ja eelised:
 • Tavalised Revoluti kaardid on kõige elementaarsem kaarditüüp ja neil puudub kuutasu.
 • Pluss Revoluti kaartide kuutasu on 2.99 £/2.99 €/ (ei ole USA-s saadaval), kuid neil on mõned lisafunktsioonid, nagu näiteks teatud ostude tagasimakse ja Interneti-pangandus.
 • Premium Revoluti kaartide kuutasu on 5.99 naela/7.99 eurot/9.99 dollarit, kuid need pakuvad laiemat valikut funktsioone, nagu reisikindlustus ja mobiiltelefonikindlustus.
 • Metal Revoluti kaartide kuutasu on 12.99 naela/13.99 eurot/12.99 dollarit, kuid neil on mitmeid tipptasemel funktsioone, nagu uksehoidja teenus ja sissepääs lennujaama salongi.
Kõikide Revoluti kaartidega on kaasas tasuta väljamaksed sularahaautomaadist nii koduriigis kui ka välismaal ning valuutavahetus reaalse vahetuskursi alusel. Revoluti rakenduses saate taotleda ka virtuaalkaarti. Revoluti virtuaalkaart on, nagu nimigi ütleb, virtuaalne kaart, mida saate kasutada nutitelefoni kaudu maksete tegemiseks või isegi veebiostude tegemiseks ning mis võib olla ühe- või mitmeotstarbeline. tühi

Revoluti preemiad ja soovituskoodid

Iga Revoluti viidatud sõbra eest teenite rahalise preemia 10 £, 25 £, 50 £, 100 £ või, kui sul tõesti veab, 200 £! Revolut Rewardi saab anda ainult siis, kui teie kutsutud sõber on kõik nõutavad toimingud enne tähtaega täitnud:
 • Registreeruge kordumatu viitelingiga ja kinnitage nende identiteet;
 • Lisage nende Revoluti kontole raha kaardi või pangaülekandega. Revoluti kontode vahelisi ülekandeid ja raha lisamist Apple Pay või Google Payga ei arvestata;
 • Telli füüsiline Revoluti kaart;
 • Tehke kolm seaduslikku ostu oma virtuaalse või füüsilise Revoluti kaardiga veebis või poes. Toimivad ka Apple Pay või Google Payga ostud. Kolm ostu peavad olema viiteekraanil nähtava minimaalse summaga suuremad või sellega võrdsed.
   

Revoluti rakendus

 • Revoluti rakendus pakub tavapärasele pangasüsteemile paremat alternatiivi selliste teenuste osas nagu klienditugi ja privaatsuskaitse.
 • Rakendusel on lihtsalt kasutatav kasutajaliides, mis on loodud kasutajatele mugavaks.
 • Revoluti kaartidega on 30% vahendustasudega lihtne teha oste enam kui 0 riigi valuutas.
 • Revolut sobib suurepäraselt välismaale reisimiseks, kuna saate kulutada kohalikus valuutas ja vahetada parima võimaliku kursiga.
 • Revolut on olnud tõesti suurepärane olukordades, kus oli vaja kiireloomulisi makseid, kuna raha liigub kontode vahel koheselt.

Korduma kippuvad küsimused REVOLUTi kohta

Kas REVOLUT pakub sooduskoode?

Praegu on REVOLUTi jaoks 12. aasta juunis 2024 sooduskoodi ja soodustust ning viimane täna lisatud kupong pakub % allahindlust.

Kui palju saate REVOLUTi sooduskoodidega säästa?

Summa, mida saate REVOLUTi sooduskoodiga säästa, võib varieeruda sõltuvalt tellimuse väärtusest ja pakutava allahindluse väärtusest. Hetkel jääb allahindlusprotsent % ja -60£ vahele ning säästetud summa võib olenevalt olukorrast ulatuda mitmesaja euroni.

Millised on REVOLUTi parimad kupongid ja sooduskoodid?

REVOLUTI parim kontrollitud allahindluskood on (titoua3qj4) ja pakub klientidele 60. aasta juunis tehtud ostudele allahindlust -2024 £.

Kas Revolut on pank?

Revolut Bank UAB omab Leedus täielikku panganduslitsentsi, mis võimaldab tal pakkuda piiriüleseid pangateenuseid meie äriklientidele EMPs.

Mida Revolut täpsemalt teeb?

Revolut on sisuliselt internetipank, mis võimaldab luua ja üles laadida veebikonto. Sellelt kontolt saate teha makseid ja sooritada veebioste välismaal.

Kas Revoluti saab usaldada?

Revolut on tegutsenud alates 2015. aastast. Revolut kinnitab teile, et teie raha hoitakse kaitstud kontol reguleeritud pangas või kvaliteetsetes likviidsetes varades. Teie säästud hoiustatakse partnerpankades.

Kas Revolut on tasuta kasutamiseks?

Revolut on ettemakstud Visa kaart, mida saab kasutada nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal. Standardpakett on tasuta, kuid sellel on piirangud tasuta välismaiste kulutuste summale.

Kas ma saan Revolutis kasutada viitekoodi?

Jah, Revolut lubab klientidel oma teenuste reklaamimiseks koode kasutada. Näiteks kui soovitate sõbrale, saate praegu kuni 50 dollarit.

Kuidas saan oma Revolut Premiumilt säästa

Revolut Premiumi soodsama pakkumise saamiseks peate tellima 12-kuulise paketi ja saate praegu 3 kuud tasuta teenust.

Kuidas lisada Revolut

REVOLUTi aktiivsed allahindluskoodid

🛍️ Kategooria Muu
🔥 Pakkumised kokku 12
🎇️ Sooduskoodid 12
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong - £60 allahindlust
🆕 Uusim kupong 15% allahindlust
🚚 Tasuta kohaletoimetamine EI
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 14 juuni 2024

REVOLUTi parimad kupongikoodid

REVOLUTI KOOD REVOLUT PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
titoua3qj4 Get A £60 Off When You Use Your Revolut Card For The First Time N / A
GET15EURO Grab £15 Discount N / A
WELCOME15 Saate kuni 15% allahindlust igast Revoluti plaanist N / A
BF50 Musta reede allahindlus: säästke kuni 50% Revoluti Premiumi ja Metalli pakettidelt N / A

Maksevõimalused

Krediitkaart

Saatmise valikud

E-posti teel

Kontakti valikud

7 Westferry Circus, Canary Wharf, London, Inglismaa, E14 4HD
revolut
@RevolutApp
revolut
revolut.com

Lühijuhend Revoluti klientidele

 • Üldiselt on Revolut turvaline teenus, mis pakub lihtsaid ja paindlikke viise oma raha haldamiseks, kulutamiseks ja maksete saatmiseks kogu maailmas.
 • Revolut sobib suurepäraselt nii kodu- kui välismaal maksete ja väljamaksete tegemiseks.
 • Meie toimetaja valik: Revoluti virtuaalsed kaardid, mis on suurepärased, kui ostate veebis kaupmehe juurest, keda te ei tunne, kuna saate teha tehingu ja seejärel oma kaardi tühistada, kui turvalisus on mures.
Autoriõigus © 2024 Couponius.com. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.